Blog

nosferatu   /   topánky New Rock   /   topánky NEW ROCK - VENTURE AVIADOR - Marrone - M.1605-S2 - POŠKODENÉ - BEA241

topánky NEW ROCK - VENTURE AVIADOR - Marrone - M.1605-S2 - POŠKODENÉ - BEA241

217,50
106,79

dostupnosť skladom

Doprava ZADARMO
Veľkostná tabuľka
veľkosť


Prodejna Bratislava do 3 dnů
Prodejna Bystřice  Skladem
Prodejna Praha, Štěpánská 36 do 3 dnů
Prodejna Brno, Galérie Orlí 3 do 3 dnů
viac značky NEW ROCK

POZOR!

DÔVOD ZĽAVY: POŠKODENIE!

Topánky boli používané zákazníkom, pri používaní došlo k poškodeniu podrážky ktorú následne výrobcu profesionálne opravil - viď foto.

Topánky sú teda predávané bez akejkoľvek záruky, vyzerajú ľahko nosené ale na funkčnosť a trvanlivosť topánky by tieto skutočnosti nemali mať vplyv a topánky by mali ešte dlho slúžiť - ALE BEZ ZÁRUKY.

NEW ROCK je celosvetovo jednou z najlepších firiem vyrábajúcich obuv.

Výrobky NEW ROCK sa predávajú v 65 krajinách sveta. Kvalitou výrobkov a čo je dôležité - neopakovateľnosťou designov - si firma NEW ROCK získala fanúšikov medzi najväčšími hviezdami rockovej hudby a šoubiznisu. Zn. NEW ROCK stavila predovšetkým na prirodzenosť - preto je obuv vyrábaná kompletne z prírodnej kože, kovu a gumy. U týchto topánok je použitá špeciálna technológia, ktorá zaručuje absolútne pohodlie pri jej používaní. U každého páru topánok NEW ROCK je antibakteriálna vložka, ktorá okrem toho, že má antiseptické vlastnosti, sa ešte optimálne natvaruje ku každému chodidlu. V podošve je množstvo vzdušných komôr, ktoré zaručujú mnohoročné používanie týchto topánok. Obuv NEW ROCK je naozaj veľmi dôkladne vykonaná, má veľa detailov a je vskutku veľmi kvalitná.

Výrobca: NEW ROCK, Španielsko.

dostupnosť: skladom

Máte otázku, pochvalu či pripomienku?
Diskutujte o tomto produkte.

Pridať komentár »