farba na vlasy DIRECTIONS

4.0 (0 Hodnotenie)

dámske

tuba s objemom 89 ml - stačí spravidla na vlasy v dĺžke po ramená. Farby neboli nikdy testované na zvieratách. Farba: modrá. DIRECTIONS farby nanášajte na suché vlasy. Odporúčame vopred vlasy odfarbiť. Farbu včesávajte do vlasov pokia .. viac

9,29 €
do nákupného zoznamu
Váš nákupný zoznam

farba na vlasy DIRECTIONS

tuba s objemom 89 ml - stačí spravidla na vlasy v dĺžke po ramená. Farby neboli nikdy testované na zvieratách.

Farba: modrá.

DIRECTIONS farby nanášajte na suché vlasy. Odporúčame vopred vlasy odfarbiť. Farbu včesávajte do vlasov pokiaľ nezačne peniť. Farbu nechajte pôsobiť 30-40 mínu, igelitová čiapka vlasy zahreje, a tak pomôže dosiahnuť lepší výsledok. Potom vlasy dôkladne opláchnite teplou vodou. Nemiešajte farby s peroxidom! Nepoužívajte na riasy a obočie! Pri zásahu oči vypláchnite teplou vodou. Pred farbením nepoužívajte šampón s kondicionérom. Pri nanášaní použite plastové rukavice. Pre všetky odtiene urobte vopred test na malom prameni vlasov.

Poučenie o spôsobe použitia a podmienky predaja:

Nahrať fotku

  • Nižšie zadajte číslo objednávky , ktoré ste dostali v potvrdzovacom e-mailu
  • 1 objednávka = 1x zľava 2€
  • na základe vygenerovaného menu vyberte produkt, ktorému fotka náleží
  • na fotke musí byť daný produkt
  • na fotke musí byť užívateľ
  • zľavu je možné uplatniť pri objednávke nad 20€

Môžeš vyhrať 40 €
na Tvoj ďalší nákup

Nahrať fotku

Fotky užívateľov

Parametre

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo

Diskusia

Máte otázku, pochvalu či pripomienku?
Diskutujte o tomto produkte.

Tomáš (Malacky) 22. 11. 2014 12:25:53

Dobrý deň. Objednal som si túto farbu a prišlo mi to no tá nádoba vyzerá úplne ako midnight blue . Je možné že to nevyzerá ako na obrázku ?

- Ak je na tube Atlantic Blue, tak to nie je Midnight Blue. Farba v tube vyzerá inak ako na vlasoch.

Nikuž (Moravská Třeová) 28. 12. 2013 16:19:08

Ahojky! :) Pozerala som do komentárov a v jednom som sa dočítala, že by ste nedával po peroxidu v hneď rovnaký deň. No a v tom vidím ten problém: D Keďže nosím tmavo hnedé vlasy a zrazu som si ich odfarbila na bielo tak by to bolo predsa hrozne divný a hneď za 2 dni by som si ich nafarbila na modrú?? : D: D: D Nešlo by to treba keby som si niekoľkokrát za sebou umyla a vyfúkala vlasy?? :))) Tým sa predsa ten peroxid docela vymyje nie? :) Vďaka za odpoveď ;)

- bohužiaľ, nie sme kaderníctvo, kde by Vám určite poradili lepšie, kedy a ako naniesť farbu. Skúste sa poradiť priamo so svojím kaderníkom :-)

Janka (Dubnica) 12. 1. 2013 13:57:13

chytilo by mi to na ryšavo-blonďavé vlasy? :)

- tak to netušíme :-))))))))

Kačí (Litoměřice) 24. 5. 2013 21:16:42

Chytí mi farba na svetlohnedé vlasy??

- Na dosiahnutie 100% účinnosti je nutné vlasy odfarbiť na bielo.

Paťuš (Pezinok) 3. 4. 2013 14:23:41

Ďakujem veľmi pekne za údaje ;)

-

Paťuš (Pezinok) 3. 2. 2013 11:17:38

Dobrý deň :) Ja mám iba takú malinkú otázočku a videla som že to tu nikto nepísal a možno to ani nikoho nenapadlo, ale chcela by som vedieť či sa tam dáva aj peroxid vodíka??? Alebo je to iba umelý pigment??

- Ingredients - zloženie v angličtine: Aqua (Pure), cetearyl Alcohol, Distearoylethyl, Hydroxyethylmonium, Methosulfate (and) cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Citric Acid, Metylparabén. V návode na použitie sa každopádne píše, že sa farba nemá miešať s peroxidom. Možno Vám tiež pomôže údaj, že sa jedná o polopermanentní farbu.

Lemi 2. 11. 2013 21:11:16

Zaujimalo by ma odkial mate informacie, ze Directions netestuje na zvieratach. Pokial viem nie su uvedeny v evidencii netestovanych. Nemaju certifikat HTS.

- Ak je to v popisoch, je to určite informácie z letáku, ktorú len kolega prepísal. Bližšie sme to neskúmali, ale ak nájdete dôkazné materiály, určite budeme radi, keď nám je zašlite. Potom by sme samozrejme mali všetko v popiskách upraviť, ale doteraz sme boli výrobcu informovaní tak, ako uvádzame.

Andys 8. 3. 2012 08:17:01

Ahoj chcela by som sa opýtať či je možne farbu vyzdvihnúť na predajni bez toho aby som si ju objednala. Ďakujem

- áno - je to možné, ak je skladom na e-shope - je možné si ju vyzdvihnúť na predajni, ktorá je súčasťou skladu

K 31. 7. 2012 19:18:59

Ahoj .... Chytila ​​by mi aj na né úplne blond? Mám červené vlasy a tuším, že čistá blond mi nechytí ani na druhý pokus, tak či by to nebolo treba zelené ...? Vďaka.

- Modrou je nutné aplikovať na skoro biele vlasy, inak by chytila ​​na zeleno - a to sa bavíme o nedostatočne odfarbených blond vlasoch. Ak máte červené vlasy, tak Vám bez odfarbenie na modro nechytí vôbec. Takže odfarbiť úplne na bielo a potom použiť Atlantic Blue.

Gladdyss 3. 11. 2012 15:56:27

Chcela by som sa spýtať, či je farba permanentný alebo zmývateľná? Děkuju

- Na prospekte sa píše: polopermanentní farba, tzn. pri každom umývaní sa farba čiastočne zmýva.

Nika (Bratislava) 3. 7. 2012 17:34:18

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, že tato farba by asi nechitila na ciernu vsak? :D A Keby som si peroxidom odfarbila vlasy a potom nasledne dala na ne tuto farbu nevypadli by mi vlasy? :D Dakujem za odpoved :)

- Nevyzerajú Vám vlasy, ale bude lepšie, keď sa spýtate skúsenejších kamarátok. Asi by som nepoužíval peroxid a túto farbu ihneď po sebe v jeden deň.

Odkazy

HYPERLINKS_TEXT

Newsletter

Novinky a akcie priamo z podsvetia, vždy 1x týždenne.