farba na vlasy DIRECTIONS

4.0 (0 Hodnotenie)

dámske

tuba s objemom 89 ml - stačí spravidla na vlasy v dĺžke po ramená. Farby neboli nikdy testované na zvieratách. Farba: polnočná modrá. DIRECTIONS farby nanášajte na suché vlasy. Odporúčame vopred vlasy odfarbiť. Farbu včesávajte do vla .. viac

10,50 €
do nákupného zoznamu
Váš nákupný zoznam

farba na vlasy DIRECTIONS

tuba s objemom 89 ml - stačí spravidla na vlasy v dĺžke po ramená. Farby neboli nikdy testované na zvieratách.

Farba: polnočná modrá.

DIRECTIONS farby nanášajte na suché vlasy. Odporúčame vopred vlasy odfarbiť. Farbu včesávajte do vlasov pokiaľ nezačne peniť. Farbu nechajte pôsobiť 30-40 mínu, igelitová čiapka vlasy zahreje, a tak pomôže dosiahnuť lepší výsledok. Potom vlasy dôkladne opláchnite teplou vodou. Nemiešajte farby s peroxidom! Nepoužívajte na riasy a obočie! Pri zásahu oči vypláchnite teplou vodou. Pred farbením nepoužívajte šampón s kondicionérom. Pri nanášaní použite plastové rukavice. Pre všetky odtiene urobte vopred test na malom prameni vlasov.

Poučenie o spôsobe použitia a podmienky predaja:

Nahrať fotku

  • Nižšie zadajte číslo objednávky , ktoré ste dostali v potvrdzovacom e-mailu
  • 1 objednávka = 1x zľava 2€
  • na základe vygenerovaného menu vyberte produkt, ktorému fotka náleží
  • na fotke musí byť daný produkt
  • na fotke musí byť užívateľ
  • zľavu je možné uplatniť pri objednávke nad 20€

Môžeš vyhrať 40 €
na Tvoj ďalší nákup

Nahrať fotku

Fotky užívateľov

Parametre

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo

Diskusia

Máte otázku, pochvalu či pripomienku?
Diskutujte o tomto produkte.

Ellie (Brno ) 5. 3. 2018 16:50:34

Dobrý deň, odfarbila som si končeky vlasov a inak si nechala svoju svetlo hnedú farbu vlasov. Na obe časti som hodila túto farbu a krásne mi chytila. (Končeky boli svetlejšie a vrch hlavy tmavšie) Bol tu len jediný problém a to, že mi farba farbila oblečenie. (Napr. Keď pršalo.) Moja otázka znie .. Urobila som niečo zle alebo farba dosť púšťa aj pri obyčajnom styku s vodou?

- Dobrý deň, od výrobcu sme dostali toto info: Výrobca uvádza - zo farby Directions môžu spôsobiť zafarbenie uteráka alebo posteľnej bielizne. Na neodbarvenych vlasoch - farby na vlasoch nedrží tak ako u odfarbených (narušených) a rýchlejšie sa zmývajú. Pretoze sa farba nedostane uplne do vnútra vlasu a je spise na povrchu a tim je mozne, ze potom, ked vlasy zmoknú farba zacne trochu pustat a tim zafarbiť oblecenie. Modrý odtieň sa zmývajú rýchlejšie nez ostatni farby, pretoze maju vacsie molekule a to spôsobuje rýchlejšie vymývanie modrych odtieň. TIP pre dlhodobý efekt: Pre dlhodobý efekt odporúčame opláchnuť vlasy roztokom z vody a bieleho octu ihneď po farbení. Zvýši sa tak hodnota pH nafarbených vlasov a výsledný efekt bude trvalejší. Postup: 1. Oplachujte farbu z vlasov, kým voda nebude číra 2. Zmiešajte ocot a vodu v pomere 1: 1 (pol šálky vody a pol šálky octu) 3. Roztokom opláchnite zafarbené vlasy 4. Vlasy rozčešte hrebeňom 5. Na záver vlasy opláchnite studenou vodou

Paštika (Nachod) 4. 5. 2017 20:38:04

Dobrý dren, chcela by som sa opýtať, mám hnedé vlasy a chcela by som modrej, ale nie krikľavé spisy do veľa tmavo modré ... Môžem zmiešať čiernu a modrú alebo na hnědýh vlasoch to veľa stmavne alebo si mam vlasy nafarbiť na čierno a potom na modro a idú vôbec tieto farby miešať? Ďakujem za odpoveď

- Dobrý deň, moja kolegyňa, ktorá má bohaté skúsenosti s farbením týmito farbami mi napísala: "Vybrať si tmavomodrú Farbu, napríklad After midnight, alebo midnight blue skóre, Ako ich Mies s Cierny. Farby sa Mies samozrejme ÚDAJOV, takže ak by sa rozhodla, pre Skutočne tmavá, nie je problém pridať trochu čiernej. a však musí to hoci farba s rovnakým zložením. Vlasy musia byť vždy chemicky upravené, čiže zosvetlené, okolesníkom Directions a Manic Panic neobsahujú peroxid, no iba farebné pigmenty. " Pekný deň, Michal

Týna (Hradec Králové) 11. 2. 2015 21:10:42

Dobrý deň, mohla by som sa opýtať, ako by táto farba mohla chytiť na hnedé vlasy? Ďakujem za odpoveď.

- Pre najlepší efekt sa požaduje odfarbiť vlasy na bielo a až potom aplikovať farbu Directions. Samozrejme môžete experimentovať podľa ľubovôle, ale za to už nenesieme zodpovednosť.

Misaki 23. 11. 2013 15:03:35

Niekde som čítala otázku či sa muža farba miechy s peroxidom. Na obale máte napísané že nie ... a byt vami neporošuju ten zakaz, pretože potom vám to chytí tak divne a strašne rýchlo sa to vymýva: \

-

Tabby 5. 4. 2013 15:48:11

Farby Directions úplne do pôvodnej farby vymyť nejdú.

-

Nikoll Beth (Most) 2. 4. 2013 14:51:03

Áno, áno to viem mám je teďka modré ale chcem ich späť na blond a vymýval sa mi to celkom rýchlo na začiatku ale ted tak zostali zvyšky a je to také až do zelena, ako docieliť / urýchliť to aby sa farba skôr vymyla?

- Malo by to ísť tým peroxidom, alebo navštívte kadernícky salón a opýtajte sa expertek na vlasy - určite poznajú nejaké finty. :-)

Nikoll Beth (Most) 1. 4. 2013 11:07:56

Dobrý deň, chcela som sa opýtať na to, že mám túto farbu teraz na vlasoch po celej mojej dĺžke dala som tam kondicioner a 1,5 téglika Midnight blue farby a teraz sa mi vymýva, mám dosť blond vlasy a keď ich chcem zase späť tak neviem ako na to, dievčatá ako je napr Sarah Sorceress alebo Verena Schizophrenia majú stále iný vlasy a vždy to musí úplne nechať vymyť na blond, hovorili to vo videu ale nehovoria ako treba z takej vymyté modrej místama do zelenha urobia zase blond, ďakujem za radu nikde to nemôžem nájsť.

- Nie som expert cez také veci, ale asi by ste mali vždy pred sfarbením použiť peroxid (zosvetľovač).

Romča 12. 1. 2013 13:31:50

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či mi bude farba MIDNIGHT BLUE vidieť aj na čierno zafarbených vlasoch. Ďakujem vopred za odpoveď.

- Možno trochu, ale aby bola farba vidieť zreteľne a plne, je nutné vlasy odfarbiť na bielo.

Eliška 4. 11. 2012 20:49:05

Dobrý deň, keď som u iných modrých farieb čítala, že na blond / žlté vlasy sa zafarbí do zelena, tak sa asi pýtam zbytočne, či aj midnight blue bude do zelena na blond vlasoch. Čo myslíte?

- Áno, bude do zelena, keď farbu nanesiete na blond vlasy. Ak chcete získať farbu mignight blue, je nutné vlasy odfarbiť úplne na bielu farbu.

Odkazy

HYPERLINKS_TEXT

Newsletter

Novinky a akcie priamo z podsvetia, vždy 1x týždenne.