farba na vlasy DIRECTIONS

4.0 (0 Hodnotenie)

dámske

tuba s objemom 89 ml - stačí spravidla na vlasy v dĺžke po ramená. Farby neboli nikdy testované na zvieratách. Farba: polnočná modrá. DIRECTIONS farby nanášajte na suché vlasy. Odporúčame vopred vlasy odfarbiť. Farbu včesávajte do vl .. viac

9,29 €
do nákupného zoznamu
Váš nákupný zoznam

farba na vlasy DIRECTIONS

tuba s objemom 89 ml - stačí spravidla na vlasy v dĺžke po ramená. Farby neboli nikdy testované na zvieratách.

Farba: polnočná modrá.

DIRECTIONS farby nanášajte na suché vlasy. Odporúčame vopred vlasy odfarbiť. Farbu včesávajte do vlasov pokiaľ nezačne peniť. Farbu nechajte pôsobiť 30-40 mínu, igelitová čiapka vlasy zahreje, a tak pomôže dosiahnuť lepší výsledok. Potom vlasy dôkladne opláchnite teplou vodou. Nemiešajte farby s peroxidom! Nepoužívajte na mihalnice a obočie! Pri zásahu očí vypláchnite teplou vodou. Pred farbením nepoužívajte šampón s kondicionérom. Pri nanášaní použite plastové rukavice. Pre všetky odtiene urobte vopred test na malom prameni vlasov.

Poučenie o spôsobe použitia a podmienky predaja:

Nahrať fotku

  • Nižšie zadajte číslo objednávky , ktoré ste dostali v potvrdzovacom e-mailu
  • 1 objednávka = 1x zľava 2€
  • na základe vygenerovaného menu vyberte produkt, ktorému fotka náleží
  • na fotke musí byť daný produkt
  • na fotke musí byť užívateľ
  • zľavu je možné uplatniť pri objednávke nad 20€

Môžeš vyhrať 40 €
na Tvoj ďalší nákup

Nahrať fotku

Fotky užívateľov

Parametre

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo

Diskusia

Máte otázku, pochvalu či pripomienku?
Diskutujte o tomto produkte.

Ellie (Brno ) 05.03.2018

Dobrý deň, odfarbila som si končeky vlasov a inak si nechala svoju svetlo hnedú farbu vlasov. Na obe časti som hodila túto farbu a krásne mi chytila. (Končeky boli svetlejšie a vrch hlavy tmavšie) Bol tu len jediný problém a to, že mi farba farbila oblečenie. (Napr. Keď pršalo.) Moja otázka znie .. Urobila som niečo zle alebo farba dosť púšťa aj pri obyčajnom styku s vodou?

- Dobrý deň, od výrobcu sme dostali toto info: Výrobca uvádza - zo farby Directions môžu spôsobiť zafarbenie uteráka alebo posteľnej bielizne. Na neodbarvenych vlasoch - farby na vlasoch nedrží tak ako u odfarbených (narušených) a rýchlejšie sa zmývajú. Pretoze sa farba nedostane uplne do vnútra vlasu a je spise na povrchu a tim je mozne, ze potom, ked vlasy zmoknú farba zacne trochu pustat a tim zafarbiť oblecenie. Modrý odtieň sa zmývajú rýchlejšie nez ostatni farby, pretoze maju vacsie molekule a to spôsobuje rýchlejšie vymývanie modrych odtieň. TIP pre dlhodobý efekt: Pre dlhodobý efekt odporúčame opláchnuť vlasy roztokom z vody a bieleho octu ihneď po farbení. Zvýši sa tak hodnota pH nafarbených vlasov a výsledný efekt bude trvalejší. Postup: 1. Oplachujte farbu z vlasov, kým voda nebude číra 2. Zmiešajte ocot a vodu v pomere 1: 1 (pol šálky vody a pol šálky octu) 3. Roztokom opláchnite zafarbené vlasy 4. Vlasy rozčešte hrebeňom 5. Na záver vlasy opláchnite studenou vodou

Paštika (Nachod) 04.05.2017

Dobrý dren, chcela by som sa opýtať, mám hnedé vlasy a chcela by som modrej, ale nie krikľavé spisy do veľa tmavo modré ... Môžem zmiešať čiernu a modrú alebo na hnědýh vlasoch to veľa stmavne alebo si mam vlasy nafarbiť na čierno a potom na modro a idú vôbec tieto farby miešať? Ďakujem za odpoveď

- Dobrý deň, moja kolegyňa, ktorá má bohaté skúsenosti s farbením týmito farbami mi napísala: "Vybrať si tmavomodrú Farbu, napríklad After midnight, alebo midnight blue skóre, Ako ich Mies s Cierny. Farby sa Mies samozrejme ÚDAJOV, takže ak by sa rozhodla, pre Skutočne tmavá, nie je problém pridať trochu čiernej. a však musí to hoci farba s rovnakým zložením. Vlasy musia byť vždy chemicky upravené, čiže zosvetlené, okolesníkom Directions a Manic Panic neobsahujú peroxid, no iba farebné pigmenty. " Pekný deň, Michal

Týna (Hradec Králové) 11.02.2015

Dobrý deň, mohla by som sa opýtať, ako by táto farba mohla chytiť na hnedé vlasy? Ďakujem za odpoveď.

- Pre najlepší efekt sa požaduje odfarbiť vlasy na bielo a až potom aplikovať farbu Directions. Samozrejme môžete experimentovať podľa ľubovôle, ale za to už nenesieme zodpovednosť.

Misaki 23.11.2013

Niekde som čítala otázku či sa muža farba miechy s peroxidom. Na obale máte napísané že nie ... a byt vami neporošuju ten zakaz, pretože potom vám to chytí tak divne a strašne rýchlo sa to vymýva: \

-

Tabby 05.04.2013

Farby Directions úplne do pôvodnej farby vymyť nejdú.

-

Nikoll Beth (Most) 02.04.2013

Áno, áno to viem mám je teďka modré ale chcem ich späť na blond a vymýval sa mi to celkom rýchlo na začiatku ale ted tak zostali zvyšky a je to také až do zelena, ako docieliť / urýchliť to aby sa farba skôr vymyla?

- Malo by to ísť tým peroxidom, alebo navštívte kadernícky salón a opýtajte sa expertek na vlasy - určite poznajú nejaké finty. :-)

Nikoll Beth (Most) 01.04.2013

Dobrý deň, chcela som sa opýtať na to, že mám túto farbu teraz na vlasoch po celej mojej dĺžke dala som tam kondicioner a 1,5 téglika Midnight blue farby a teraz sa mi vymýva, mám dosť blond vlasy a keď ich chcem zase späť tak neviem ako na to, dievčatá ako je napr Sarah Sorceress alebo Verena Schizophrenia majú stále iný vlasy a vždy to musí úplne nechať vymyť na blond, hovorili to vo videu ale nehovoria ako treba z takej vymyté modrej místama do zelenha urobia zase blond, ďakujem za radu nikde to nemôžem nájsť.

- Nie som expert cez také veci, ale asi by ste mali vždy pred sfarbením použiť peroxid (zosvetľovač).

Romča 12.01.2013

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či mi bude farba MIDNIGHT BLUE vidieť aj na čierno zafarbených vlasoch. Ďakujem vopred za odpoveď.

- Možno trochu, ale aby bola farba vidieť zreteľne a plne, je nutné vlasy odfarbiť na bielo.

Eliška 04.11.2012

Dobrý deň, keď som u iných modrých farieb čítala, že na blond / žlté vlasy sa zafarbí do zelena, tak sa asi pýtam zbytočne, či aj midnight blue bude do zelena na blond vlasoch. Čo myslíte?

- Áno, bude do zelena, keď farbu nanesiete na blond vlasy. Ak chcete získať farbu mignight blue, je nutné vlasy odfarbiť úplne na bielu farbu.

Odkazy

HYPERLINKS_TEXT

Newsletter

Novinky a akcie priamo z podsvetia, vždy 1x týždenne.