farba na vlasy DIRECTIONS

4.0 (0 Hodnotenie)

dámske

táto farba sa môže nanášať na vlasy, ktoré sú už odfarbovať čo najviac do biela! Inak hrozí že výsledná farba nebude zodpovedať požiadavke - pred nanesením odporúčame test na malom prameni vlasov. tuba s objemom 89 ml - stačí spravidla na vlasy v dĺž .. viac

10,50 €
do nákupného zoznamu
Váš nákupný zoznam

farba na vlasy DIRECTIONS

táto farba sa môže nanášať na vlasy, ktoré sú už odfarbovať čo najviac do biela! Inak hrozí že výsledná farba nebude zodpovedať požiadavke - pred nanesením odporúčame test na malom prameni vlasov.

tuba s objemom 89 ml - stačí spravidla na vlasy v dĺžke po ramená. Farby neboli nikdy testované na zvieratách.

Farba: biela.

DIRECTIONS farby nanášajte na suché vlasy. Odporúčame vopred vlasy odfarbiť. Farbu včesávajte do vlasov pokiaľ nezačne peniť. Farbu nechajte pôsobiť 30-40 mínu, igelitová čiapka vlasy zahreje, a tak pomôže dosiahnuť lepší výsledok. Potom vlasy dôkladne opláchnite teplou vodou. Nemiešajte farby s peroxidom! Nepoužívajte na riasy a obočie! Pri zásahu oči vypláchnite teplou vodou. Pred farbením nepoužívajte šampón s kondicionérom. Pri nanášaní použite plastové rukavice. Pre všetky odtiene urobte vopred test na malom prameni vlasov.

Poučenie o spôsobe použitia a podmienky predaja:

Nahrať fotku

  • Nižšie zadajte číslo objednávky , ktoré ste dostali v potvrdzovacom e-mailu
  • 1 objednávka = 1x zľava 2€
  • na základe vygenerovaného menu vyberte produkt, ktorému fotka náleží
  • na fotke musí byť daný produkt
  • na fotke musí byť užívateľ
  • zľavu je možné uplatniť pri objednávke nad 20€

Môžeš vyhrať 40 €
na Tvoj ďalší nákup

Nahrať fotku

Fotky užívateľov

Parametre

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo

Diskusia

Máte otázku, pochvalu či pripomienku?
Diskutujte o tomto produkte.

adra (trnava) 24. 11. 2013 13:09:44

ahojte, neni táto farba skôr do žlta? mám blond vlasy prefarbované a chcem biele. rozmýšlam nad kupou tejto alebo tej druhej čo sa mi zdá skôr viac do šediva. poraďte prosím kto máte skúsenosti. nechcem mať zas žlté ..

- Keď zadám v Google "White Toner", tak sa mi ukážu farby od blond po úplne bielu, takže ťažko povedať, ale samostatný peroxid to nie je, takže to skôr bude asi veľa svetlučká blond, ale ... no neviem ... to by ste musela asi naozaj vyskúšať.

andrea :D (Aš) 3. 7. 2012 19:01:23

prosím vás ... mala by som otázku .. :) Keď mám teraz vlasy takjakože do hrdzava a hneda ..... budem to mať s touto farbou takhle blond??? ďakujem

Odkazy

HYPERLINKS_TEXT

Newsletter

Novinky a akcie priamo z podsvetia, vždy 1x týždenne.