Obchodné podmienky

Odošleme
do 2 dní
Tovar je posielaný výhradně kurýrnou službou GLS - k dobe expedície pripočítajte obvyklú dobu poslania balíka - tj. obvykle 2 dní.
Na Dobierku 3,0 € Tovar si objednáte, my ho pošleme dobierkou na vašu adresu - platíte kurýrovi až priamo při prevzaní tovaru, bohužiaľ nevýhoda pre vás - príplatok za dobierku. Môžete sa napríklad dohodnúť s kamarátmi a objednať všetko naraz - ušetríte na poštovnom. O doručenie balíka budete informovaní telefonicky kuriérom v deň dodania, preto je potrebné pri objednávaní uviesť správny a funkčný telefónny kontakt - inak balík nebude odovzdaný.
Prevod peňazí na účet 2,0 € Pošlete nám peniaze prevodom na náš účet u Poštovnej banky a.s. a nebo použijťe platbu kartou - neplatíte za dobierku ale len za balík (ušetříte 1,- euro - po objednaní vám príde e-mail s údajmi kam máte peniaze previesť - ihneď po pripísaní na náš účet tovar posielame!
Kreditná karta 2,0 € Balík môžete zaplatiť okamžite s akoukoľvek kreditnou kartou VISA alebo MASTERCARD - ušetríte na dobierke (cca 1.- €) a hlavne je platba pripísaná ihneď, my to vieme a balík ihneď posielame.
Osobný odber 2,0 € Osobný odber v sietí odberných miest HeurekaPoint. Môžete využiť platbu pri prevzatí vo Vami zvolenom odbernom mieste (2,- €).

objednávka nad 130 € = doprava ZADARMO!

POUŽITE PLATBU KARTOU

VISA VISA Electron MasterCard Maestro

Tovar bezpečne zaplatíte pomocou svojej platobnej karty on-line cez platobnú bránu GoPay. Platba je pripísaná na náš účet okamžite. Ak máte problém zaplatiť pomocou tejto platobnej metódy, uistite sa, že Vaša karta má povolené platby cez internet.

 

Obchodné podmienky v kocke

 • Minimálna hodnota vašej objednávky musí činiť 6 Eur bez nákladov na doručenie.
 • Záručná doba začína plynúť od prevzatia tovaru po dobu 24 mesiacov, ak nie je uvedené inak.
 • Pri prevzatí balíka vždy skontrolujte jeho neporušenosť.
 • V prípade zistenia poruchy treba chybný tovar zaslať späť okamžite.
 • Od kúpnej zmluvy môžete podľa zákonníka odstúpiť do 14 dní.

PREVZATIE BALÍKA

Doporučujeme pri prevzatí objednávky na pošte alebo od doručovateľa okamžite skontrolovať stav zaslaného tovaru.

 • V prípade, že v zásielke niečo chýba - požadujte okamžité preváženie balíka - pokiaľ nesúhlasí váha s váhou uvedenou na poštovom doklade - bola zásielka vykradnutá a je potrebné podať reklamáciu na pošte.
 • V prípade, že ste si objednali krehký tovar - tento vždy zasielame za príplatok ako "krehkú zásielku" - pokiaľ zistíte, že došlo k poškodeniu tohoto výrobku počas prepravy - neodkladne túto skutočnosť reklamujte na pošte - táto je povinná takto označené zásielky dodať neporušené.

Za hore uvedené prípady nenesieme žiadnu zodpovednosť a akékoľvek reklamácie popísané vyššie nebudeme vybavovať - tieto budeme ako neoprávnené zasielať obratom späť.

ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Bojíte sa nakupovať cez internet?

Zbavíme vás pochybností a rizík! Ponúkame pre vaše pohodlie jasné dodacie podmienky, v súlade so zákonmi SR o zásielkovom predaji, a minimalizujeme tak vaše obavy. Aké sú vaše práva pri nákupe u nás?

 

ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ DO 14 DNÍ

tovar mi nesedí alebo sa mi nepáči - čo teraz?

Je jasné, že fotka nemusí vždy zodpovedať originálu podľa vašich predstáv. Aj keď sa nám to stáva málokedy. Viacmenej - ak zistíte bezprostredne po obdržaní tovaru, že vám z akýchkoľvek dôvodov (farba, veľkosť, materiál) nevyhovuje, máte možnosť bez uvedenia dôvodu vec vrátiť a budú vám okamžite späť poslané peniaze (buď bankovým prevodom alebo zloženkou), alebo si môžete vybrať iný tovar.

Podmienky výmeny tovaru alebo vrátenia peňazí:

 • tovar musí byť neporušený, nepoužívaný, opatrený neodstránenou originálnou visačkou, dobre zabalený, schopný ďalšieho predaja.

 • tovar musíte odoslať alebo priniesť do 14 dní od obdržania tovaru (lehota zo zákona).

 • vo vrátenej zásielke musí byť vložená kópia faktúry a dopis vysvetľujúci situáciu a upresňujúce, ako si prajete vec vyriešiť (nový tovar, peniaze, spôsob dopravy).

V prípade nedodržania ktorejkoľvek z týchto podmienok bohužiaľ vašej žiadosti o vrátenie peňazí nebude vyhovené. Balíky zasielajte iba bežnou balíkovou poštou - nie na DOBIERKU - tú neprevezmeme.

 

ROZPOR S OBJEDNÁVKOU A KÚPNOU ZMLUVOU

poslali sme vám niečo iné, ako chcete?

Vždy zasielame presne ten tovar, ktorý si objednáte ! Vďaka veľkosti nášho skladu predávame iba to, čo sme schopný dodať. Napriek tomu pre splnenie zákonnej povinnosti vás informujeme o vašom práve - stanovenom v §616 občianskeho zákonníka.

Zodpovedáme kupujúcemu za to, že predávaná vec je pri prevzatí kupujúcim v zhode s kúpnou zmluvou (objednávkou), a že je bez chýb. Rozpor s kúpnou zmluvou (objednávkou), ktorý sa prejaví behom šiestich mesiacov odo dňa prevzatia veci, sa považuje za rozpor existujúci už pri jeho prevzatí.

V prípade, že vec pri vašom prevzatí nie je v zhode s objednávkou (kúpnou zmluvou) - máte právo na bezplatné a okamžité uvedenie objednávky do podoby, v akej ste ju objednali - najmä požadovať

 • výmenu veci alebo opravu
 • primeranú zľavu z ceny
 • odstúpenie od zmluvy

To neplatí, pokiaľ ste o rozpore s objednávkou vedeli dopredu alebo ste ju sami spôsobili.

 

CHYBY TOVARU - REKLAMÁCIE

až 2 roky vašej ochrany

Zo zákona máte 2 roky nárok na reklamáciu tovaru, pri ktorom sa prejavia chyby - samozrejme nie chyby ako bežné opotrebovanie či vzniknuté používaním veci, v prípade, že máte tento problém, prosím čítajte REKLAMAČNÝ PORIADOK nižšie.

korešpondenčná adresa (výmeny, reklamácie)

D24 – Marko Logistic
METALSHOP.CZ
Hôrecká cesta 21 
010 04 Žilina

REKLAMAČNÝ PORIADOK

1. Každý kupující, ktorý kúpil tovar na metalshop.sk má nárok podľa občianského zákonníka na reklamáciu tovaru v prípade prejavenia vady do 24 mesiacov od prevzatia tovaru.?

NÁROK NA REKLAMÁCIU SA NEVZŤAHUJE NA:

 • poškodenie tovaru pri preprave (tieto škody je nutné riešiť s dopravcom pri prevzatí)
 • opotrebovaný tovar z povahy produktu bežného užívania a opotrebovania časom
 • škody na tovare z neobvyklého používania alebo škody zavinené užívateľom
 • škody spôsobené vonkajšími vplyvmi a chybnou manipuláciou

2. Kupujúci je povinný tovar dodaný predávajúcim prehliadnuť bez zbytočného čakania a o zistených vadách do 3 dní informovať predávajúceho.

3. Oznámenie o zistených viditeľných vadách musí kupujúci učinit u predávajúceho písomne (e-mailom na sklad@metalshop.sk) v lehote do 3 dní od prevzatia tovaru alebo bez odkladu kvôli prejavenej vade alebo telefonicky na čísle 00 420 558 551 21100 420 558 551 211. V oznamení musí kupujúci uviesť zistené chyby - musí uviesť o aké chyby sa jedná a ako sa prejavujú.

Písomné oznámenie o zistených chybách uplatňuje kupujúcí v mieste sídla predávajúceho:

METALSHOP.CZ, s.r.o. , Bystřice 174, 73995 Bystřice Tel.: 00 420 558 551 21100 420 558 551 211 E-mail: sklad@metalshop.sk

Prípadné reklamácie zasielať na adresu: D24 – Marko Logistic, METALSHOP.CZ,  Hôrecká cesta 21 , 010 04 Žilina

4. K reklamácii je nutné vo všetkých prípadoch predložiť kópiu faktúry a doklad o zaplatení a dodaní tovaru, ktorého chyby sú reklamované a tiež sprievodný list s popisom reklamácie.

5. Predávajúci nepreberá zodpovednosť za škody vyplývajúce z prevozu produktov, funkčných vlastností a škôd z neodborného používania produktov, rovnako ako škody spôsobené vonkajšími činiteľmi a chybným užívaním. Na chyby tohto pôvodu sa nevzťahuje ani poskytnutá záruka.

6. Predávajúci sa zaväzuje informovať zákazníka najneskôr do 14 dní od obdržania reklamácie, o postupe a vybavení.

korešpondenčná adresa (výmeny, reklamácie)

D24 – Marko Logistic
METALSHOP.CZ
Hôrecká cesta 21 
010 04 Žilina

PREVÁDZKOVATEĽ E-SHOPU

METALSHOP.CZ, s.r.o.
Bystřice 174
73995 Bystřice
DIČ: SK4020327993

Newsletter

Novinky a akcie priamo z podsvetia, vždy 1x týždenne.